Tuby LED Yongnuo

Wprowadziliśmy do oferty dwie tuby LED Yongnuo. Modele YN60SOFT oraz YN100SOFT oferują delikatne, rozproszone światło, które doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie lub światło efektowe zarówno na większym planie filmowym, jak i w domowym studiu.


Obie lampy zostały wyposażone zarówno w diody białe (CCT), jak i kolorowe. Temperatura barwowa światła białego może być regulowana w zakresie 2 000-10 000 K, dodatkowo istnieje także możliwość korekty green-magenta.

Lampy wyposażono również w diody RGB. Światło kolorowe można regulować w trybie HSI, co daje możliwość dużej kontroli nad jego odcieniem.

Zarówno YN60SOFT, jak i YN100SOFT mają wbudowane akumulatory. Czas pracy lamp wynosi ok. 120 minut. Ładowanie odbywa się poprzez dołączony do zestawu zasilacz sieciowy, a światło może być emitowane również w jego trakcie. Oba modele mają możliwość sterowania bezprzewodowego z poziomu aplikacji producenta. Mogą pracować w jednym z 255 kanałów, dzięki czemu sprawdzą się jako element większego systemu oświetleniowego.