Ekscytujące nowości VSGO

W naszym sklepie pojawiły się zupełnie nowe akcesoria renomowanej marki VSGO. Mitoya poszerzyła asortyment o dwa modele plecaków – V-BP03 o pojemności 25 litrów oraz model V-BP021 w kontrastowej, limitowanej wersji kolorystycznej.

Wśród nowości znajdziemy również kilka modeli praktycznych toreb fotograficznych. Sześciolitrowa torba V-BP04 z przegródkami umożliwi nam bezpieczny transport aparatu wraz z obiektywami. Nieco mniejsza, trzylitrowa torba V-BP05 to doskonałe rozwiązanie dla osób, które lubią mieć swoje najpotrzebniejsze drobne akcesoria do fotografii zawsze pod ręką.

Do sprzedaży wprowadziliśmy również V-BG01 – model torby przeznaczonej do transportu niewielkich akcesoriów. Przemyślany system licznych wewnętrznych przegródek ułatwi nam organizację przestrzeni, a fakt, że torba wykonana została z wodoodpornego materiału, sprawia, że sprawdzi się ona doskonale również do przechowywania elektroniki.

Ostatnią z prezentowanych nowości jest kieszonkowa dmuchawa. To wydajne urządzenie jest w stanie wygenerować strumień powietrza osiągający prędkość do 120 km/h. Nie tylko z powodzeniem zastąpi tradycyjną gruszkę do czyszczenia optyki i korpusu aparatu, ale dzięki oferowanej mocy sprawdzi się również w wielu innych scenariuszach. W ofercie naszego sklepu znalazły się również praktyczne akcesoria do dmuchawy, takie jak wymienne filtry, czy zestawy dodatkowych końcówek.

Sprzęt marki VSGO znany jest ze swojej funkcjonalności, doskonałej jakości wykonania oraz nowoczesnego wzornictwa. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami nowości, które już teraz dostępne są w naszym sklepie.