PICO – nowa linia softboxów Mitoya

Prezentujemy nową linię softboxów – Mitoya PICO, innowacyjnych modyfikatorów światła stworzonych z myślą o fotografach i filmowcach ceniących sobie mobilność i wygodę pracy. Softboxy PICO łączą w sobie doskonałą jakość wykonania oraz funkcjonalność, która odpowiada najwyższym branżowym standardom, a przy tym są lekkie i łatwe w transporcie.

Nasza nowa linia trzy modele modyfikatorów, dostępne w trzech różnych rozmiarach:

  • Softbox Mitoya PICO 65 cm;
  • Softbox Mitoya PICO 85 cm;
  • Softbox Mitoya PICO 105 cm.

Konstrukcja każdego z nich oparta jest na solidnym stelażu składającym się z 12 niezależnie rozkładanych, blokowanych zatrzaskami, aluminiowych drutów, które biegną po zewnętrznej stronie czaszy. Przeniesienie elementów rozporowych na zewnątrz softboxa sprawia, że jego wnętrze pozostaje puste, to zaś wyklucza możliwość powstawania niechcianych cieni i zapewnia jednolite, równomierne oświetlenie.

Dzięki zastosowanemu systemowi szybkiego rozkładania softbox jest gotowy do pracy niemal natychmiast po wyjęciu z futerału. Zintegrowane mocowanie w standardzie Bowens umożliwia wygodny montaż modyfikatora zarówno w połączeniu z lampami błyskowymi, jak i z lampami światła stałego. W zestawie – poza samym softboxem oraz wspomnianym futerałem – znajdziemy również parę dyfuzorów (zewnętrzny oraz wewnętrzny), a także grid z gęstą siatką oczek. Wyżej wymienione elementy mocowane są na rzepy, co pozwala na ich szybki montaż i demontaż.

Softboxy Mitoya PICO są już dostępne na naszej oficjalnej stronie internetowej oraz w naszym punkcie w Warszawie, a  w najbliższym czasie również w wybranych sklepach fotograficznych.