Speedy Deep

SPEEDY DEEP


Seria zaawansowanych softboxów z mocowaniem Bowens, wykonanych z materiałów najwyższej jakości. Każdy model ma kształt hexadekagonu, czyli inaczej szesnastokąta – dzięki takiemu rozwiązaniu powierzchnia dyfuzora jest zbliżony do koła. Ich głęboka, paraboliczna czasza pozwala na uzyskanie bardziej ukierunkowanego i skupionego strumienia, a w efekcie – precyzyjnego oświetlenia kadru. Solidna, szybko składana konstrukcja podobna do parasolki, umożliwia przygotowanie modyfikatora do pracy na planie w rekordowo krótkim czasie.

Z uwagi na specyficzną budowę, softboxy z tej serii zostały stworzone z myślą o pracy ze światłem błyskowym oraz stałym o wysokiej mocy. Czarna tkanina, z której je wykonano, ma wyjątkowo gęsty splot, jest także odporna na pracę w wysokiej temperaturze. Srebrna powierzchnia wewnątrz dodatkowo wzmacnia strumień świetlny i wielokrotnie odbija go, rozprowadzając jednolicie po całej czaszy, dzięki czemu softbox na całej powierzchni świeci równomiernie, bez tzw. „gorących punktów”.

W zestawie z każdym egzemplarzem MITOYA Speedy Deep znajduje się dopasowany grid, a także dwa dyfuzory – wewnętrzny i zewnętrzny. Całość zapakowana jest w solidną, zamykaną na suwak torbę na ramię.120 cm

Głębokość 65 cm
Waga 2,8 kg

90 cm

Głębokość 60 cm
Waga 2,2 kg

70 cm

Głębokość 55 cm
Waga 1,8 kg