Mobilna lampa typu Spotlight – Ulanzi 40W

Lampa światła stałego Ulanzi LT028 to doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają mobilnego, wydajnego i niezależnego źródła światła. Świetnie spisze się w rękach twórców internetowych, pozwalając im tworzyć wysokiej jakości materiały niemal w każdych warunkach. Kompaktowa, mocna i prosta w obsłudze stanie się nieocenionym towarzyszem naszej pracy. Nagrywasz vlogi w plenerze? Streamujesz w domowym studiu? A może tworzysz kontent na Instagram lub TikToka? Sprawdź jak zmienią się Twoje materiały razem z akcesoriami Ulanzi!Ulanzi LT028 to kompaktowa lampa LED typu spotlight o mocy 40 W. Emituje intensywny i jednorodny strumień świetlny, który przy najwyższej mocy urządzenia osiąga aż 13 260 lux (@ 0,5 m z użyciem klosza). Prostopadłościenna obudowa lampy o wymiarach 8,5 × 8,5 × 10,5 cm została wykonana z wysokiej jakości tworzywa. Całość waży zaledwie 460 g, dzięki czemu doskonale spisze się w rękach vlogerów oraz twórców skupionych na platformach społecznościowych, takich jak YouTube, Facebook, Instagram czy TikTok.

Lampa wykorzystuje chipset COB LED i pozwala na płynną regulację natężenia światła od 0 do 100% oraz jego temperatury barwowej od 2500 do 6500 K. Współczynnik CRI 95+ gwarantuje wierne odwzorowanie barw. LT028 oferuje też 8 gotowych trybów tematycznych. Urządzenie posiada aktywny system chłodzenia, za który odpowiada cichy wentylator. Uproszczona konstrukcja lampy przekłada się na wygodę użytkowania – na jej tylnym panelu znajdziemy dwa pokrętła, odpowiadające odpowiednio za moc i temperaturę światła, oraz wyświetlacz LCD informujący o bieżących parametrach. 

Wbudowany akumulator o pojemności 3400 mAh umożliwia ciągłą pracę do 75 minut przy pełnej mocy. Stan naładowania akumulatora jest sygnalizowany na wyświetlaczu LCD. Przy pomocy dołączonej w zestawie ładowarki akumulator naładujemy do pełna w 3 godziny. Z lampy możemy korzystać również w trakcie ładowania.

Lampa posiada w zestawie klosz oraz białą, sylikonową nakładkę, pełniącą funkcję dyfuzora. Na jej spodzie znajdziemy gwintowanie 1/4 cala, które możemy wykorzystać nie tylko do montażu na tradycyjnych statywach studyjnych, ale także niewielkich statywach stołowych, wysięgnikach czy uchwytach magic arm.