SOFTBOXY

Softbox Mitoya zaopatrzony są w mocowanie na cztery świetlówki z gwintem E27 (zalecamy montowanie żarówek o mocy nieprzekraczającej 85W). Oświetlenie można regulować poprzez włączanie i wyłączanie par po dwie świetlówki. System jest zabezpieczony przez przeciążeniem bezpiecznikiem topikowym. Softbox może zostać zamontowany na dowolny statyw studyjny o trzpieniu 12-16mm, ponieważ jest przytwierdzany do statywu za pomocą śruby z motylkiem.


softbox_swiatlo_stale_01


softbox_swiatlo_stale_03

Adapter żarówek posiada wygodną rączkę, dzięki której szybko i wygodnie możemy nakierować światło dokładnie tam, gdzie jest nam w tej chwili potrzebne.
Softbox Mitoya z zewnątrz jest matowoczarny, od wewnątrz wykończony materiałem odbijającym. Dzięki specjalnej strukturze powierzchni odbijającej na zewnątrz softboxu wydostaje się większość światła i jest ono rozpraszane już we wnętrzu softboxu. Dodatkowo softbox wyposażony jest w dyfuzor, dzięki czemu światło wydostające się na zewnątrz softboxu jest równe i miękkie.

softbox_swiatlo_stale_06


softbox_swiatlo_stale_02

Cechą wyróżniającą nasz produkt są dwa otwory wentylujące zamykane na rzepy, dzięki którym cyrkulujące powietrze odprowadza ciepło świetlówek. Jest to szczególnie istotne przy dłuższej pracy, ponieważ świetlówki emitują dużo ciepła, powodując podniesienie temperatury wewnątrz czaszy softboxu. W softboxach światła stałego, które nie mają otworów wentylujących, przy założonym dyfuzorze gorące powietrze nie ma ujścia, co z kolei prowadzi do przegrzania żarówek, skracając znacznie ich żywotność. Dodatkowo nasze softboxy zostały wykonane z materiału odpornego na wysokie temperatury, co pozwala na długotrwałą pracę, bez obawy o przepalenie softboxu lub zniszczenie materiału w wyniku działania gorącego powietrza wewnątrz softboxu.

softbox_swiatlo_stale_05

Softbox może być zamontowany pionowo lub poziomo - dłuższy bok softboxu w linii pionowej lub poziomej. Daje to większe możliwości operowania światłem i pozwala na odpowiednie ustawienie softboxu do potrzeb fotografa.

softbox_swiatło_stałe_11_

Cechy

  • dwa otwory wentylujące - po tym poznasz dobry softbox światła stałego 🙂
  • wytrzymałe, odporne wysokie temperatury materiały - do zastosowań profesjonalnych!
  • specjalna powierzchnia odbijająca
  • możliwość montowania w pionie i poziomie
  • wysokiej jakości materiał dyfuzyjny
  • przeznaczony na 4 świetlówki o gwincie E27
  • niezależne 2 przełączniki
  • w komplecie kabel zasilający
  • urządzenie posiada bezpiecznik

softbox_swiatlo_stale_04

W naszej ofercie znajdują się również oprawki E27, przystosowane do zamocowania na statywie fotograficznym oraz świetlówki światła stałego o temperaturze barwowej 5500K.