SOFTBOXY I GRIDY

Standardem produktów Mitoya jest wysoka jakość zastosowanych materiałów. Tak są również wykonane nasze softboxy i gridy, w których czasze i elementy konstrukcji gwarantują niezawodne i komfortowe użytkowanie przez długi czas. Czasze w softboxach Mitoya wykonane są z solidnego, grubego materiału z trwałą powierzchnią odbijającą.

softbox_bez_dyf

Podobnie jak większość produktów do studia, softboxy Mitoya do lamp studyjnych oferujemy w wielu wariantach i rozmiarach, tak aby sprostać wymaganiom możliwie najszerszej grupy Klientów, w tym również tych najbardziej wymagających fotografów.

softbox_detal2

W softboxach Mitoya zastosowano otwory wentylujące, pozwalające na nieprzerwaną i intensywną pracę nawet z mocnymi lampami studyjnymi, wydzielającymi dużo ciepła. Seria Mitoya HIGH jest jeszcze bardziej wytrzymała na wysokie temperatury dzięki wykonaniu czaszy softboxu z materiałów bardzo odpornych na wysokie temperatury.

Seria Mitoya G jest przystosowana do zamontowania gridów, również dostępnych w naszej ofercie.

softbox_OCTA_I_GRID_04

Wszystkie nasze softboxy do lamp studyjnych oferujemy z mocowaniami bowens, elinchrom lub uniwersalnym. Softboxy są standardowo wyposażone w dwa dyfuzory - zewnętrzny, montowany wewnątrz softboxu i zewnętrzny, zamykający softbox.

adapter_uniwersalny_do_softboxow

adapter-do-softboxow-mocowanie-bowens

adapter-do-softboxow-mocowanie-elinchrom

Warianty i kształty softboxów Mitoya

Oferujemy softboxy w różnych kształtach. Najpopularniejsze są prostokątne. W naszej ofercie naleźć można zarówno softboxy, których powierzchnia ma przekrój kwadratu (na przykład 40x40cm, 60x60cm, 90x90cm, prostokątne, aż do tzw. stripów, tj. softboxów o powierzchni prostokąta, o bardzo dużej różnicy długości boków, na przykład 40x180cm.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również softboxy octagonalne, ulubione softboxy wśród fotografów mody. Podobnie, jak w przypadku innych produktów, oferujemy je w szerokiej gamie rozmiarów - od średnicy 60cm, aż do 170cm.

softbox_OCTA_I_GRID_12

Gridy

Do naszych softboxów z serii G lub GH można zamontować gridy, dostępne również w naszej ofercie. Cechą charakterystyczną naszych gridów jest solidna głębokość 5cm oraz gęstość kratki 10cm, dzięki czemu uzyskujemy około 30 stopni świecenia. Wykorzystanie gridu pozwala na ukierunkowanie światła z jednoczesnym rozproszeniem go przez dyfuzor.

grid_01

softbox_grid_03

Artykuły powiązane

Softboxy

Wykorzystanie parasolki i softboxu