MITOYA

INTENSE


Linia profesjonalnych softboxów, oferujących najlepszą ergonomię pracy oraz pełne panowanie nad światłem stałym lub błyskowym. Cechą znacznie wyróżniającą je na tle innych modyfikatorów jest ich specjalna budowa – cały stelaż znajduje się na zewnątrz czaszy, dzięki czemu palnik lampy nie jest zasłaniany przez rozpornik znany z konstrukcji parasolkowych. Mimo tych różnic, MITOYA Intense również oferują system szybkiego i komfortowego składania oraz rozkładania – każdy z 18 drutów wykonanych z wytrzymałego i elastycznego tworzywa, po odgięciu blokowany jest na zatrzask i zwalniany przyciskiem.

Niecodzienny kształt osiemnastokąta sprawia, że powierzchnia modyfikatora jest możliwie jak najbardziej zbliżona do koła, gwarantując tym samym naturalnie wyglądające, okrągłe odbicie na fotografowanych przedmiotach czy w oku modela/modelki. Głęboka, paraboliczna czasza pozwala na uzyskanie bardziej ukierunkowanego i skupionego strumienia, a w efekcie precyzyjnego oświetlenia kadru. Czarna tkanina, z której została wykonana, ma wyjątkowo gęsty splot, jest także odporna na pracę w wysokiej temperaturze.

Modyfikatory dostępne są wyłącznie w wersji z mocowaniem Bowens. Do zestawu dołączane są dwa dyfuzory – wewnętrzny i zewnętrzny. Pierwszy z nich na środku podszyty jest grubszą warstwą materiału rozpraszającego – w ten sposób wyrównuje światło emitowane przez lampę i zapobiega powstawaniu tzw. „gorącego punktu” na samym środku powierzchni. Całość pakowana jest w solidną, grubą torbę z suwakiem.120 cm

Głębokość 67 cm
Waga 2,22 kg

90 cm

Głębokość 56 cm
Waga 1,82 kg

70 cm

Głębokość 43 cm
Waga 1,53 kg