BLENDY

Wszystkie materiały, z których są wykonane blendy marki Mitoya, są wysokiej jakości - od stelaża, przez tkaniny odbijające aż do suwaków.

pokrowiec_107wg

Stelaż w blendach Mitoya wykonany jest z odpowiedniej grubości stopu metali gwarantującego elastyczność przy składaniu i jednoczesnym zachowaniu dużej sztywności rozłożonej blendy (ma to szczególne znacznie przy dużych blendach).

blenda_zlota_fragment

Blendy 2w1 powstają w wyniku powleczenia farbą o właściwościach odbijających (kolor złoty, srebrny) tkaniny - nośnika.
Blendy 7w1 i 5w1 składają się ze stelaża, wewnątrz którego rozpięta jest tkania rozpraszająca (dyfuzor) oraz "pokrowca" z suwakiem, zakładanego na stelaż dwustronnie, dzięki czemu uzyskujemy 7 lub 5 powierzchni odbijających. W blendach Mitoya wykorzystano tkaniny zapewniające dużą żywotność powierzchni odbijających. Dlatego są znane z wytrzymałości i mogą być z powodzeniem wykorzystywane w pracy przez wiele lat (najstarsze blendy, z których korzystamy mają już ponad 6 lat i wciąż wyglądają jak nowe) 🙂

7W1
W zestawie znajduje się również wytrzymały pokrowiec na dwustronny suwak, chroniący blendę przed zniszczeniem oraz zabrudzeniami. Blenda zaopatrzona jest w elastyczny i wytrzymały stelaż oraz wieszaczek, który można wykorzystać do mocowania.

pokrowiec_107wg